Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Tour de Pologne

s24.pl > Tour de Pologne

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 4 sierpnia 2015

Tour de Pologne/Szymon Gruchalski "Dowieźć koszulkę do Krakowa" (video)

(Fot. Tour de Pologne/Szymon Gruchalski)

Adrian Kurek:


Trzeci raz z rzędu, Adrian Kurek załapał się do ucieczki dnia i założył koszulkę najlepszego górala Tour de Pologne.

- Dzisiaj nie czułem się źle przed etapem, więc postanowiłem po raz kolejny zabrać się w odjazd. Byłem mocno zmotywowany przed startem i ruszyłem tuż po kilometrze "0".


- Bardzo chciałem dziś powalczyć o koszulkę aktywnego, ale nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy chcieli. Byłem zły na to jak ułożył się sprint na pierwszej premii lotnej. Zacząłem ze zbyt odległej pozycji i później trudno było powalczyć o zwycięstwo. Po tych dwóch etapach w ucieczkach, dziś nie miałem już tej samej dynamiki co na początku – powiedział na mecie Adrian Kurek.


- Jeśli chodzi o plan na kolejne dni to trudno powiedzieć. Oczywiście chciałbym dowieźć koszulkę do Krakowa, ale będzie to bardzo trudne zadanie. Mam za sobą trzy dni w odjeździe z rzędu, a czekające nas góry będą bardzo wymagające. Mam nadzieje, że jeśli stracę koszulkę, to tylko na rzecz któregoś z kolegów z naszej ekipy.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda