Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Tour de Pologne

s24.pl > Tour de Pologne

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 6 sierpnia 2015

Tour de Pologne/Szymon Gruchalski "Jestem zadowolony z formy" (video)

(Fot. Tour de Pologne/Szymon Gruchalski)

Tomasz Marczyński:


Najlepszy z polskich kolarzy w klasyfikacji generalnej Tour de Pologne Tomasz Marczyński jest zadowolony ze swojej formy. Mistrz kraju zajął na piątym etapie w Zakopanem 16. miejsce.

- Czuję się dobrze, jestem zadowolony ze swojej dyspozycji. Troszeczkę może zabrakło rytmu wyścigowego, bo od mistrzostw Polski nie startowałem, generalnie jest OK.
- Dam z siebie wszystko. Jutro jest ostatni dzień ścigania się w górach i ci, którzy chcą walczyć o wysokie lokaty, nie będą mieli nic do stracenia. Na pewno znów będzie wysokie tempo i selekcja naturalna. Myślę, że jutro będę jeszcze lepszy niż dzisiaj.- Lubię taką pogodę. Jechało się naprawę fajnie, zwłaszcza wśród tylu kibiców. Tempo było bardzo ostre. Dużo sił straciłem na początku ostatniej rundy przeskakując razem z Fabio Aru i z Diego Ulissim z drugiej grupy do pierwszej. Zapłaciłem za to zagapienie się w końcówce i zostałem z tyłu w połowie ostatniego podjazdu na Gubałówkę.

Po pięciu etapach Marczyński zajmuje 21. miejsce ze stratą 2.07 do prowadzącego De Clercqa.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda