Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Tour de Pologne

s24.pl > Tour de Pologne

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 5 sierpnia 2015

Tour de Pologne/Marcin Białobłocki "Musiałem spróbować ucieczki" (video)

(Fot. Tour de Pologne/Marcin Białobłocki)

Marcin Białobłocki:


Bohater trzeciego etapu Tour de Pologne, reprezentant Polski Marcin Białobłocki uciekał przez prawie cały odcinek z Zawiercia do Katowic (166 km), ale został doścignięty.

- Musiałem spróbować ucieczki. Przez chwilę pomyślałem: może dojadę. Przewaga szybko się zmniejszała i niestety dogonili mnie. Mimo to cieszę się, że spróbowałem - mówił na mecie Białobłocki.


Mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas, mieszkający i ścigający się w Wielkiej Brytanii, brał udział w sześcioosobowej ucieczce od startu, a ostatnie kilkanaście kilometrów jechał sam, zaciskając zęby. Peleton doścignął go 4 km przed metą.


- W górach jestem trochę za ciężki, by walczyć z najlepszymi kolarzami, ale spróbuję pokazać się z dobrej strony w jeździe na czas w Krakowie - podsumował 31-letni kolarz.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda