Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Tour de Pologne

s24.pl > Tour de Pologne

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 6 sierpnia 2015

Mayday Team Lublin Na takie emocje czekali wszyscy

(Fot. Mayday Team Lublin)

Ekspert s24.pl:


Cały dzień kolarskich emocji na ulicach Nowego Sącza. Przed przyjazdem wyścigu elity na ulicach miast etapowych rozgrywane są wyścigi dla dzieci i dla kategorii młodzik i młodziczka.

Następcy Kasi Niewiadomej, Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego z wielkim zaangażowaniem ścigają się wśród tłumów kibiców na tych samych rundach w mieście co zawodnicy wyścigu głównego. Moi zawodnicy również wzięli udział we wszystkich rozgrywanych tego dnia kategoriach, a najlepiej spisały się dziewczęta zajmując drugie (Oliwia Ciesielczuk) i trzecie (Patrycja Staszczak) miejsce w kategorii młodziczka, wygrały klasyfikację drużynową dla MAYDAY TEAM!


Zaczęło się dobrze, a emocje nadal rosły, bo w ucieczce dnia znów "kręcili" Polacy. Czwarty etap był popisową jazdą naszych zawodników. Tym razem ucieczka, w której kręcił Maciej Bodnar (Tinkoff Saxo) i Kamil Zieliński (Reprezentacja Polski) nie dała się dogonić na rundach w Nowym Sączu. Maciek pewnym zwycięstwem przypieczętował udany powrót po kontuzji, a Kamil oprócz zdobytej na trasie koszulki klasyfikacji górskiej założył żółtą koszulkę lidera! Brawo Polacy! Na takie emocje czekali wszyscy kibice kolarstwa w Polsce!

Ciekaw jestem co jeszcze pokaże rozgrywająca świetny wyścig reprezentacja Polski dowodzona wzorowo przez Andrzeja Sypytkowskiego. Kamil Zieliński jutro bronił koszulki lidera, a przecież został jeszcze czekający na góry Tomek Marczyński.

Niewielkie straty mają również Michał Kwiatkowski, Paweł Poljański i Przemysław Niemiec, którzy są liderami swoich ekip na Tour de Pologne. Od czwartku zacznie się walka w górach o zwycięstwo w 72. Tour de Pologne!

Marcin Makowski

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda