Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» TdP - Aktualności

s24.pl > Tour de Pologne > TdP - Aktualności

Źródło:  "CCC Sprandi Polkowice" "s24.pl"
Piątek, 31 lipca 2015

CCC Sprandi Polkowice/Bettini Photo CCC Sprandi Polkowice na Tour de Pologne

(Fot. CCC Sprandi Polkowice/Bettini Photo)
Jedyna polska drużyna startująca w Tour de Pologne CCC Sprandi Polkowice, podała oficjalny skład na wyścig rozpoczynający się w niedzielę w Warszawie.

W barwach "pomarańczowych" znalazło się trzech Polaków z Markiem Rutkiewiczem i Maciejem Paterskim na czele. Polską frakcję uzupełnił Adrian Kurek. Skład CCC Sprandi Polkowice kompletują: Jan Hirt, Grega Bole, Branisław Samoiłow, Nikolay Mihaylov, Davide Rebellin.


Dla drużyny prowadzonej przez Piotra Wadeckiego to już kolejny start w Tour de Pologne. W 71. edycji bardzo dobrze wypadł Rutkiewicz, który zresztą od lat świetnie prezentuje się podczas narodowego ścigania. Polak, mający w dossier czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej touru, będzie i tym roku wzbudzał zainteresowanie mediów, jeśli chodzi o walkę o czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda