TdP 2015 | Tour de Pologne 2015Serwis kolarski

Tour de Pologne 2015

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 23 lipca 2013

TDP: Garmin stawia na Dekkera, Euskaltel na Antona


Euskaltel-Euskadi (Fot. Euskaltel-Euskadi)

Garmin Sharp zamelduje się na Tour de Pologne z Johanem Vansummerenem, czyli zwycięzcą wyścigu z 2007 roku. Dwa lata temu Belg przesądził na swoją korzyść Paryż-Roubaix, ale w tym sezonie formą jak na razie nie zachwyca.

Kierownictwo amerykańskiej grupy stawia raczej na Thomasa Dekkera, którego międzynarodowa kariera, aż do wpadki dopingowej, na dobre zaczęła się na trasie TDP w 2005 roku. Oprócz nich nominację dostali Nathan Haas, Alex Howes, Jacob Rathe oraz Steele Vonhoff.


Z triumfatorem Szlakiem Grodów Piastowskich z 2011 roku Robertem Vrecerem do Polski zawita baskijski Euskaltel. Ale to nie on powinien być liderem numer jeden ekipy, tylko Igor Anton. W kadrze znajdziemy również Insausti Izaguirre, Ricardo Mestre, Miguela Mingueza i Adriana Saeza de Arregui.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

zwycięzca etapu najlepszy Polak


Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda