Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» TdP - Wywiady

s24.pl > Tour de Pologne > TdP - Wywiady

Źródło:  "CCC Sprandi Polkowice" "s24.pl"
Poniedziałek, 3 sierpnia 2015

s24.pl/Dariusz Krzywański "Głowa chciałaby atakować codziennie" (video)

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)

Adrian Kurek:


Drugiego dnia Tour de Pologne, Adrian Kurek umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji górskiej i powiększył swój dorobek w klasyfikacji aktywnych. Etap zakończył się dużą kraksą w peletonie, chaotycznym sprintem i zwycięstwem Matteo Pelucchiego.

- Kolejny etap przy bardzo wysokiej temperaturze, która mocno dała się we znaki. Udało się jednak zabrać w odjazd i obronić koszulkę, więc mogę być zadowolony. Na premiach górskich cały czas kontrolowałem sytuację i zdołałem wygrać obie. Na pierwszej premii lotnej spróbowałem ataku kilkaset metrów wcześniej, bo po zakręcie powstała za mną luka i chciałem to wykorzystać. Doszedł mnie jednak Kamil Gradek i wyprzedził "na kresce". W kolejnym sprincie zaczepiliśmy się kierownicami z rywalami, wytraciłem całą prędkość i nie było już szans na pierwszą trójkę – podsumował zmagania Adrian Kurek.- Mam teraz 9 punktów w klasyfikacji górskiej i 4 w aktywnych, więc warto byłoby także jutro zabrać się w odjazd. Na trasie będą trzy premie lotne i dwie górskie. Wszystko zależeć jednak będzie od tego jak prześpię dzisiejszą noc i jak jutro będę się czuł. Głowa chciałaby atakować codziennie, ale nogi nie zawsze na to pozwalają.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda