Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» TdP - Wywiady

s24.pl > Tour de Pologne > TdP - Wywiady

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 4 sierpnia 2015

Giant-Alpecin "Jestem najszybszy" (video)

(Fot. Giant-Alpecin)

Marcel Kittel:


Lider wyścigu Tour de Pologne Niemiec Marcel Kittel uważa, że wciąż jest najszybszy w stawce, mimo porażki na drugim etapie w Dąbrowie Górniczej z Włochem Matteo Pelucchim.

- Moim celem było wygranie drugiego etapu. Uważam, że wciąż jestem najszybszy. Tym razem straciłem trochę czasu przez kraksę, którą szczęśliwie udało mi się ominąć. Zanim się rozpędziłem, trwało to trochę i już nie zdążyłem wyprzedzić Pelucchiego - powiedział Kittel po etapie.


Mijając linię mety na drugim miejscu, Kittel wykonał gest dezaprobaty pod adresem zwycięzcy etapu.


- Nie wiem, czy państwo się ze mną zgodzą i nie chcę wyglądać na przegranego, który narzeka, ale moim zdaniem nie było konieczne, aby Pelucchi tak szybko przejeżdżał obok mnie z prawej strony, bo powinien pilnować swojego toru jazdy. Po etapie powiedziałem to Pelucchiemu. Nie wiem, czy mam rację. Trzeba by było obejrzeć to jeszcze raz w telewizji.

Kittel nie uznał, że sprawa jest warta składania protestu przez jego ekipę Giant. - Nie mówimy o dyskwalifikacji Pelucchiego, bo żeby złożyć taki wniosek, trzeba mieć argumenty. Na razie jest OK, a jutro jest nowy dzień.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda